Dziękuję Pani Haniu

Tytuł miał brzmieć „Dziękuje Pani Prezydent”, ale postanowiłem bardziej serdecznie, a dlatego, że bardzo, bardzo dziękuję za likwidację tych ohydnych plastikowych szpetot z tegoż właśnie miejsca:

image

Dziękuję za piękne miejsce i mam nadzieję, że współmieszkańcy Łodzi to uszanują  i to miejsce pozostanie w nienaruszonym stanie, że nie znikną piękne wrzosy i krzewy, że nie zaczną deptać tego miejsca, o petach i śmieciach już nie wspomnę.

Dla czytelników mojego bloga spoza Łodzi: Pani Prezydent Hanna Zdanowska jest pierwszym prezydentem mojego miasta, która wzięła się skutecznie za usuwanie plastikowych bud z reprezentacyjnej, bądź co bądź, ulicy Piotrkowskiej.

To co widzicie na poniższym zdjęciu to tez efekt działań Pani Prezydent: remont Piotrkowskiej. Już został zrobiony od Placu Wolności do Jaracza/Więckowskiego, a teraz trwa do Tuwima/Andrzeja Struga.

Pytacie, dlaczego te łamańce przy nazwach ulic? Bo jedyną ulicą, która przebija Piotrkowską, to Sieradzka przy Górniaku. Wszystkie inne ulice kończą lub rozpoczynają swój bieg od Piotrkowskiej.

image

Na dziś to wszystko z relacji z ulicy Piotrkowskiej, mam nadzieję, że się podobała i że nie  jest zbyt wazeliniarska wobec władzy miasta :-] ale tu naprawdę się sporo dzieje.

Pozdrawiam Was Norbert

Reklamy

2 thoughts on “Dziękuję Pani Haniu

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s